DEIK RPCS 2018
Regionális Programozó Csapatverseny
2018. december 9. (vasárnap)
I.
kategória
1.
KGHSZ
BSZC Közgazdasági Szakgimnáziuma, Hajdúszoboszló (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
2.
Answer
Colegiul Național Kölcsey Ferenc - Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Satu Mare - Szatmárnémeti (Satu Mare, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
3.
BinSystem
Colegiul Național Kölcsey Ferenc - Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Satu Mare - Szatmárnémeti (Satu Mare, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
4.
Muchkin
Colegiul Național Kölcsey Ferenc - Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Satu Mare - Szatmárnémeti (Satu Mare, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
5.
No Time Limit
Colegiul Național Kölcsey Ferenc - Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Satu Mare - Szatmárnémeti (Satu Mare, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
6.
Cerberus
Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
7.
Dinkster Daily
Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
8.
42
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
9.
Switchecskék
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
10.
Bolond Bitek
DSZC Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
11.
TryKeccs
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger (Heves)
(A nevezés elfogadva.)
12.
403 Forbidden
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
(A nevezés elfogadva.)
13.
Windows Update
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
(A nevezés elfogadva.)
14.
01000101
Liceul Teoretic Ady Endre - Ady Endre Líceum, Oradea - Nagyvárad (Bihor, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
15.
sin(g*l*E)*s
Liceul Teoretic Ady Endre - Ady Endre Líceum, Oradea - Nagyvárad (Bihor, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
16.
P0L05K4
Medgyessy Ferenc Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
17.
fsociety
Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
(A nevezés elfogadva.)
18.
Szovjetunió
Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
(A nevezés elfogadva.)
19.
pythonprogram
Miskolci SZC Kandó Kálmán Informatikai Szakgimnáziuma, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
(A nevezés elfogadva.)
20.
MaFia
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
(A nevezés elfogadva.)
21.
Sztekkovefloo
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
(A nevezés elfogadva.)
22.
Az IB Java
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
23.
Error 404 Squad
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
24.
Error404
Берегівська Угорська Гімназія - Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium, Закарпатська обл., м. Берегово - Beregszász (Ukraine)
(A nevezés elfogadva.)
25.
ProgTrio
Берегівська Угорська Гімназія - Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium, Закарпатська обл., м. Берегово - Beregszász (Ukraine)
(A nevezés elfogadva.)
II.
kategória
1.
Rush C++
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
(A nevezés elfogadva.)
2.
Ablak
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
3.
ABN
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
4.
A Jó, a Tökéletes és a Gyönyörű
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
5.
Enigma
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
6.
Mézeskalács
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
7.
OlcsóNemLopottAlaplapEladóÖnlab1re!
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
8.
Paradox
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
9.
SM Force
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
10.
SPS
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
11.
The Last Programmers
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
12.
ANSICÉ
Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
(A nevezés elfogadva.)
13.
Indigo Space Feeders
Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
(A nevezés elfogadva.)
14.
404 Brain Not Found
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
15.
HappyT(h)reeFriends
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
16.
Sapi0
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
17.
Zsib.bat
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
18.
BRRC
Universitatea Babeș-Bolyai - Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Cluj-Napoca - Kolozsvár (Cluj, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
19.
LookingForAChallenge
Universitatea Babeș-Bolyai - Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Cluj-Napoca - Kolozsvár (Cluj, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
20.
Triangle Vikings
Universitatea Babeș-Bolyai - Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Cluj-Napoca - Kolozsvár (Cluj, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
21.
UMFST-Info1
Universitatea de Medicină, Farmacie, Științe și Tehnologie din Târgu Mureș - Marosvásárhelyi Orvosi, Gyógyszerészeti, Tudomány- és Technológiai Egyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
22.
UMFST-Info2
Universitatea de Medicină, Farmacie, Științe și Tehnologie din Târgu Mureș - Marosvásárhelyi Orvosi, Gyógyszerészeti, Tudomány- és Technológiai Egyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
23.
VPF
Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca - Centrul Universitar Nord din Baia Mare, Baia Mare - Nagybánya (Maramureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
III.
kategória
1.
1337
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Budapest (Budapest)
(A nevezés elfogadva.)
2.
Ádi&Bobi&Dév
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
3.
enum
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debreceni Egyetem Műszaki Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
4.
Cerebrum
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
5.
string nevek[3];
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
6.
Delta
Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
7.
Hosszú kávé, rövid kód
Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
8.
no-go Zóna
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
9.
Baross csapat
DSZC Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
10.
NoTimeException
Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca - Centrul Universitar Nord din Baia Mare, Baia Mare - Nagybánya (Maramureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
11.
Matekmaffia
University of Cambridge, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar )
(A nevezés elfogadva.)