DEIK Regionális Programozó Csapatverseny 2017, 1. kategória (középiskolák)

1.
kitaláljuk Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Gáspár Attila Révész Máté Robotka Adrián
megoldások
8 + 0
(21:36)
2.
Egérfogók Liceul Teoretic Márton Áron - Márton Áron Gimnázium, Miercurea Ciuc - Csíkszereda (Harghita, Romania)
Kacsó Péter-Gábor Mátyás Gergely-Péter Ravasz Tamás
megoldások
5 + 0
(11:23)
3.
SztekkÓverflóó Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Kovács Marcell Balázs Molnár Máté
megoldások
3 + 2
(10:19)
4.
No Time Limit Colegiul Național Kölcsey Ferenc - Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Satu Mare - Szatmárnémeti (Satu Mare, Romania)
Ghiriti Edmond Lieb Hanna Tempfli Levente
megoldások
3 + 1
(12:31)
5.
01000101 Liceul Teoretic Ady Endre - Ady Endre Líceum, Oradea - Nagyvárad (Bihor, Romania)
Fándly Gergő-Zoltán Lélek Hunor Kadosa Vezsenyi Ákos
megoldások
2 + 1
(3:22)
6.
Coffee team Debreceni Szakképzési Centrum Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Agárdi Balázs Márk Kiss Bence Imre Svélecz Péter
megoldások
2 + 1
(6:54)
7.
Bátor_Bitek Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium, Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Girászi Tamás Lajsz Keve Pelyák Lejla
megoldások
2 + 0
(5:43)
8.
TÁG_10.G Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Dávid Milán Kébel Zsolt Tóth Péter Balázs
megoldások
1 + 2
(2:43)
9.
Windows Update Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Dancs Balázs Dienes Dániel Orosz Mihály
megoldások
1 + 2
(3:28)
10.
Dekódolók Берегівська Угорська Гімназія - Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium, Закарпатська обл., м. Берегово - Beregszász (Ukraine)
Barta Zoltán Horvát Krisztofer Zoltán Zsoldos Zsuzsanna Karina
megoldások
1 + 1
(2:15)
11.
fsociety Miskolci Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Bakos Kristóf Nándor Hunkó Dániel Nagy Ádám
megoldások
1 + 1
(2:20)
12.
Team of Brothers Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium, Sárospatak (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Leczó Gábor Bálint Molnár András Imre Szabó Martin
megoldások
1 + 1
(2:42)
13.
Hardstuck Diamond Colegiul Național Kölcsey Ferenc - Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Satu Mare - Szatmárnémeti (Satu Mare, Romania)
Botos Dávid Pallai Hunor Tóth Dávid
megoldások
1 + 1
(3:51)
14.
$uicideProgramer$ Debreceni Szakképzési Centrum Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Bódi Csaba Győri Balázs Gergely Győri Márk Patrik
megoldások
1 + 1
(5:16)
15.
MaFia Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Jedla Martin Rozinka Ádám
megoldások
1 + 0
(6:20)
16.
Infinite loop Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger (Heves)
Dudás Bence Hajagos Erik Klöczl Ádám
megoldások
0 + 2
17.
Mechwart_12B Debreceni Szakképzési Centrum Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Dankai Ádám Hegedűs Péter Káplár István
megoldások
0 + 2
18.
TryKeccs Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger (Heves)
Gallik Zoltán György Oláh Zsófia Urbán Milán
megoldások
0 + 2
19.
Vasvari1 Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium, Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Barkó Balázs Korányi Ferenc Zsula Richárd
megoldások
0 + 2
20.
403 Forbidden Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Barabás Martin Ladányi Dávid Lovácsi Kristóf
megoldások
0 + 1
21.
IDC Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium, Sárospatak (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Borz Barbara Koncz Flórián Schmiedt Barbara
megoldások
0 + 1
22.
LMG Irinyi János Református Oktatási Központ - Óvoda, Általános Iskola, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Diákotthon, Kazincbarcika (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Laposán Medárd Milus András József Vass Tamás
megoldások
0 + 1
23.
Világmegváltó csapatfüggöny Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
Győrffi Ádám György Pál Diána Suszter Ágnes
megoldások
0 + 1
Answer Colegiul Național Kölcsey Ferenc - Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Satu Mare - Szatmárnémeti (Satu Mare, Romania)
Éles Júlia Nagy Boglárka
Bitte$$ Liceul Teoretic Ady Endre - Ady Endre Líceum, Oradea - Nagyvárad (Bihor, Romania)
Erős Gergő Guti Zsombor Szabó Edmond
Bolond Bitek Debreceni Szakképzési Centrum Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Háger Dávid Háger Kristóf Kiss László
TÁG2 Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Solymosi Attila Vadász Gergő Vadon László
Vasvari2 Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium, Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
Csupernyák Mária Orosz Miklós Kende Szunyogh Tamás

DEIK Regionális Programozó Csapatverseny 2017, 2. kategória (egyetemek és főiskolák)

1.
LookingForAChallenge Universitatea Babeș-Bolyai - Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Cluj-Napoca - Kolozsvár (Cluj, Romania)
Alexandru Cociorva Cosmin Rusu Mircea Popoveniuc
megoldások
10 + 0
(28:13)
2.
HakunaMatata Universitatea Babeș-Bolyai - Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Cluj-Napoca - Kolozsvár (Cluj, Romania)
Emanuel Truță Norbert Bereczki Sebastian Nechita
megoldások
9 + 0
(22:54)
3.
asdf Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
Bencze Gábor Péter Mészáros Áron Attila Nagy Gergely
megoldások
9 + 0
(24:33)
4.
Matató Ménkű Szegedi Tudományegyetem, Szeged (Csongrád)
Dezső Bence Kocsár Máté Mészáros Jenő
megoldások
7 + 0
(18:45)
5.
UIVTbXHIVAiTSRlL Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
Andó Bence Gyula Hütter Vince Kruppai Gábor
megoldások
6 + 0
(14:47)
6.
Rush C++ Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
Fraknói Tamás Frey Balázs Lernyei Marcell
megoldások
5 + 1
(14:45)
versenyen
kívül
SM Force Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Bente Tamás Ferencz Kovács Tamás Tóth Alex
megoldások
5 + 0
(16:42)
7.
RealMenUseMake Universitatea Babeș-Bolyai - Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Cluj-Napoca - Kolozsvár (Cluj, Romania)
Heim László Vad Bertalan
megoldások
5 + 0
(17:19)
8.
CodeFx Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
Kucsván Attila Kucsván Zsolt-Levente Ugrai Márton
megoldások
3 + 2
(6:42)
9.
Zsib.bat Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
Kézdi Örs Sebestyén Osztián Pálma Rozália Török Tamás
megoldások
3 + 1
(10:42)
versenyen
kívül
$itte$esek Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Bodó Máté Mihály Jécsák Szilágyi László
megoldások
3 + 1
(13:32)
versenyen
kívül
Ablak Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Antal Asztrik Vereb György
megoldások
3 + 0
(9:19)
versenyen
kívül
SzaNaMe Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Nagy Dávid Nagy Zoltán Szabó Ádám
megoldások
2 + 0
(5:52)
versenyen
kívül
Pay to Win Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Babinszki Mátyás Molnár Dávid Veres Dávid
megoldások
1 + 1
(0:50)
versenyen
kívül
YourTeam Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Eszenyi László Lakatos Anasztázia Marosi Nándor
megoldások
1 + 1
(1:44)
versenyen
kívül
#dzsávádismijen Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Czérna Márk Attila Jónás Gergő Szilágyi István
megoldások
1 + 1
(1:55)
10.
LostConnection Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
Dániel Zsombor Fülöp Tímea Gábor Attila Roland
megoldások
1 + 1
(3:22)
11.
TODO Team Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
Fejér Norbert Hammas Attila Sámi Réka
megoldások
1 + 1
(3:49)
12.
CUNBM2 Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca - Centrul Universitar Nord din Baia Mare, Baia Mare - Nagybánya (Maramureș, Romania)
Borta Alexandru Cristian Dumitru Vasilita Irina
megoldások
1 + 1
(8:17)
13.
UPM1 Universitatea Petru Maior, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
Bereșescu Mihai-Cristian Bolboacă Roland Nagy Szilárd
megoldások
1 + 0
(3:09)
versenyen
kívül
DennisRitchie Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Jámbor Zsanett Kis Norbert
megoldások
1 + 0
(4:31)
14.
CUNBM1 Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca - Centrul Universitar Nord din Baia Mare, Baia Mare - Nagybánya (Maramureș, Romania)
Bogdan Craciun Erik Birgiser Raluca Ilut
megoldások
1 + 0
(11:58)
versenyen
kívül
Kerezsem a Csukám Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Csuka Péter Juhász Gergely Kerezsi Csaba
megoldások
0 + 2
15.
UPM2 Universitatea Petru Maior, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
Bojan Alex Narcis Buda Marinela-Florina Oprea Ghizela-Maria
megoldások
0 + 2

DEIK Regionális Programozó Csapatverseny 2017, 3. kategória (nyílt)

1.
1337 Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
Almási Nóra Almási Péter Székely Gábor
megoldások
10 + 0
(23:14)
2.
Matekmaffia Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Deák Bence Noszály Áron Vágó Bendegúz
megoldások
7 + 0
(14:21)
versenyen
kívül
when stage.started Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Orosz Anett Posta Márió Tóth Róbert
megoldások
4 + 1
(10:56)
versenyen
kívül
WoodenPC Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Bogacsovics Gergő Vécsi Ádám Veres Dávid
megoldások
4 + 0
(9:51)
3.
CUNBM- Computer Science Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca - Centrul Universitar Nord din Baia Mare, Baia Mare - Nagybánya (Maramureș, Romania)
Andrei Vass Florinel Libotean Stefan Bereghici
megoldások
1 + 1
(2:59)
4.
PROgramozók Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Dinya Gergely Fiák Ádám
megoldások
1 + 1
(4:00)
5.
Adam's Family Debreceni Szakképzési Centrum Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Baksi Norbert Dezső Ádám Szarvas Henrik
megoldások
0 + 2
GodsOfC# Debreceni Szakképzési Centrum Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Debrecen (Hajdú-Bihar)
Balogh Zsolt Hajdu Imre Kiss Tamás Zsolt