DEIK RPCS 2019
Regionális Programozó Csapatverseny
2019. december 8. (vasárnap)
I.
kategória
1.
ring0
BSZC Közgazdasági Szakgimnáziuma, Hajdúszoboszló (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
2.
Answer
Colegiul Național Kölcsey Ferenc - Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Satu Mare - Szatmárnémeti (Satu Mare, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
3.
BinSystem
Colegiul Național Kölcsey Ferenc - Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Satu Mare - Szatmárnémeti (Satu Mare, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
4.
No Time Limit
Colegiul Național Kölcsey Ferenc - Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Satu Mare - Szatmárnémeti (Satu Mare, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
5.
Hash innen
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
6.
OneManArmy
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
7.
B.A.D.
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
8.
8 Bit Guys
Debreceni SZC Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
9.
Bolond Bitek
Debreceni SZC Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
10.
Cerberus
Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
11.
Optimalizálók
Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
12.
Shaolin Ducks
Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
13.
Error 404
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
14.
missing IQ
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
15.
Null Expression
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
16.
ABC
Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
(A nevezés elfogadva.)
17.
TryKeccs
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium, Eger (Heves)
(A nevezés elfogadva.)
18.
Windows Update
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
(A nevezés elfogadva.)
19.
Life wnds
Liceul Teoretic Ady Endre - Ady Endre Líceum, Oradea - Nagyvárad (Bihor, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
20.
Akik nem jöttek el
Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
(A nevezés elfogadva.)
21.
BTS
Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
(A nevezés elfogadva.)
22.
KandOS
Miskolci SZC Kandó Kálmán Informatikai Szakgimnáziuma, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
(A nevezés elfogadva.)
23.
Metalplays
Miskolci SZC Kandó Kálmán Informatikai Szakgimnáziuma, Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
(A nevezés elfogadva.)
24.
Ayaya
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
(A nevezés elfogadva.)
25.
Sztekkóverfloo
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
(A nevezés elfogadva.)
26.
$zlki-d3v
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
(A nevezés elfogadva.)
27.
Code Abstract
Szolnoki SZC Pálfy-Vízügyi Szakgimnáziuma, Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
(A nevezés elfogadva.)
28.
Pálfy Beatdown
Szolnoki SZC Pálfy-Vízügyi Szakgimnáziuma, Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
(A nevezés elfogadva.)
29.
Programozó Zoknik
Szolnoki SZC Pálfy-Vízügyi Szakgimnáziuma, Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
(A nevezés elfogadva.)
30.
Mátrixmágusok
Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
31.
v4rg4s0k
Varga Katalin Gimnázium, Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
(A nevezés elfogadva.)
32.
Runtime Terror
Берегівська Угорська Гімназія - Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium, Закарпатська обл., м. Берегово - Beregszász (Ukraine)
(A nevezés elfogadva.)
II.
kategória
1.
UAIC Undergrads
Alexandru Ioan Cuza University of Iași, Iași - Jászvásár (Iași, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
2.
BME-SCHek
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
(A nevezés elfogadva.)
3.
Rush C++
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
(A nevezés elfogadva.)
4.
#847F41
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
5.
Ablak
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
6.
BeSmart
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
7.
Clown Fiesta
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
8.
CsaPaTom
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
9.
Domain Masters
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
10.
Fluggen
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
11.
for(int)
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
12.
MI Team
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
13.
Snek
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
14.
Test.o
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
15.
ZeroTeam
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
16.
VHS
Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kar, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
17.
UMFST1
Marosvásárhelyi „George Emil Palade” Orvosi, Gyógyszerészeti, Tudomány- és Technológiai Egyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Maros)
(A nevezés elfogadva.)
18.
UMFST2
Marosvásárhelyi „George Emil Palade” Orvosi, Gyógyszerészeti, Tudomány- és Technológiai Egyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Maros)
(A nevezés elfogadva.)
19.
Brogrammers
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
20.
SapiShock
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
21.
Zsib.bat
Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Târgu Mureș - Marosvásárhely (Mureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
22.
AvengersAssemble
Universitatea Babeș-Bolyai - Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Cluj-Napoca - Kolozsvár (Cluj, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
23.
How Dare You?
Universitatea Babeș-Bolyai - Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Cluj-Napoca - Kolozsvár (Cluj, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
24.
UBBHakunaMatata
Universitatea Babeș-Bolyai - Babeș-Bolyai Tudományegyetem, Cluj-Napoca - Kolozsvár (Cluj, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
25.
ANAF
Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca - Centrul Universitar Nord din Baia Mare, Baia Mare - Nagybánya (Maramureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
26.
Dirty Bits
Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca - Centrul Universitar Nord din Baia Mare, Baia Mare - Nagybánya (Maramureș, Romania)
(A nevezés elfogadva.)
III.
kategória
1.
1337
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar, Budapest (Budapest)
(A nevezés elfogadva.)
2.
pankodavidtakacspeter
Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen (Hajdu-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
3.
Cerebrum
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
4.
Matekmaffia
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
5.
t[] raider
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
6.
ROM
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
7.
Feláldozhatók
Debreceni SZC Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
8.
'; DROP TABLE teams;
Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Szakgimnáziuma, Debrecen (Hajdú-Bihar)
(A nevezés elfogadva.)
9.
fsociety
Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar, Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Kar, Miskolc, Budapest (Borsod-Abaúj-Zemplén, Pest)
(A nevezés elfogadva.)
10.
Jenő utolsó versenye
Szegedi Tudományegyetem, Szeged (Csongrád)
(A nevezés elfogadva.)